Blog
31.03.2021

Čtyři věci, které si uvědomíte po pandemii

Tato pandemie způsobuje problémy, kam se člověk podívá. Všem již vzala spoustu času, zastavila podnikání, zavřela naše oblíbené podniky, kde jsme se setkávali s našimi přáteli, a omezila veškerou sociální interakci. Ale tak, jak nám říká píseň „Always look on the bright side of life“, měli bychom se vždy koukat na světlou stránku věci. Proto jsme pro vás sepsali čtyři pozitivní věci, které si můžete z pandemie odnést.

 

1. Tato schůzka by měla být e-mail

Určitě to znáte. Sedíte na schůzce, kde diskutujete o jednom problému stále dokola. Po chvíli si uvědomíte, že to byla jen jedna velká ztráta času. Celá tato diskuse by mohla být vyřešena jedním jednoduchým e-mailem nebo rychlým telefonátem. Dlouhé schůzky nás ruší od důležitější práce. Po pandemii všichni pochopíme, že některá setkání opravdu mohou být nahrazeny jedním e-mailem. 

 

2. Po vašich kolezích se vám nakonec stýská

Někteří kolegové umí být opravdu otravní, ale i takoví lidé nám během práce z domova začínají chybět. Naši kolegové jsou často dobrým zdrojem inspirace a motivace pro práci. Umí nám pomoci s některými obtížnými úkoly. Navíc jsou to ideální společníci pro diskuze o tématech, které vaše rodina nebo domácí mazlíčci nechápou. Až se vrátíme do práce, určitě si času s nimi budeme vážit daleko více.

 

3. Váš šéf vám může více věřit

Pokud jste během pandemie udrželi svůj standardní pracovní výkon, gratulujeme! Pravděpodobně jste se drželi našich tipů a odvedli jste skvělou práci, stejně jako před pandemií. Z tohoto důvodu se na vás váš nadřízený může více spolehnout a více vám důvěřovat. Od této chvíle můžete pracovat více samostatně bez nepříjemných kontrol.

 

 

4. Káva chutná lépe v práci

Někteří lidé mají doma kvalitní kávovar, ale pro nás ostatní byly poslední týdny katastrofa. Museli jsme pít kávu pochybné kvality nebo v horším případě tu instantní. Pokud nám něco z práce opravdu chybí, je to určitě kávovar. Stroj, který nás vždy zachrání před každodenní únavou. Příště byste měli určitě poděkovat i tomuto hrdinovi. Ne všichni hrdinové totiž nosí pláště.

 

Other posts

More posts
Kontakt

Kontakt